flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Якщо Ви приїхали з іншого міста та не знаєте, як краще доїхати до Третього апеляційного адмінсуду (далі ТААС), то ось вам коротка інформація щодо маршрутів.

Найкращий спосіб доїхати до ТААС з залізничного вокзалу – це трамвай № 1. Ходить він часто та й вартість - 8 гривень. Для цього Вам необхідно вийти з будівлі залізничного вокзалу пройти, парковку та вийти до трамвайних колій. Коли ви сядете в трамвай, то в вагоні оголошуються зупинки – Вам необхідна зупинка «Історичний музей» (це 8-ма зупинка від залізничного вокзалу).

Коли Ви зійдете з трамваю, то Вам необхідно пройти 2 квартали по вулиці Олеся Гончара, потім звернути направо та пройти ще квартал до будівлі суду.

По такому ж маршруту, як і трамвай № 1, Ви зможете доїхати до суду за допомогою маршрутного таксі № 101 А, але необхідно буде встати на перехресті вулиць Олеся Гончара та Паторжинського, повернути направо та пройти квартал до ТААС.

Доїхати до суду Ви можете і на маршрутному таксі № 109, але їхати воно буде по вулиці Чернишевського і встати Вам потрібно на зупинці «Будівельна академія» (вона ж зупинка Василя Жуковського). Далі вам необхідно пройти квартал по вулиці Жуковського і Ви у ТААС.

Доїхати з автовокзалу до будівлі суду можна маршрутними таксі № 157 А та № 146А.

Якщо ви будете їхати на маршрутному таксі № 146 А, то необхідно буде встати на перехресті вулиць Олеся Гончара та Паторжинського, повернути направо та пройти квартал до ТААС.

Якщо ж оберете маршрутне таксі № 157 А, то необхідно встати на зупинці «Історичний музей» та пройти 2 квартали по вулиці Олеся Гончара, потім звернути направо та пройти ще квартал до будівлі суду.