flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Графік особистого прийому громадян керівництвом 

Третього апеляційного адміністративного суду

 

Увага! На період дії карантину, спричиненого поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, особистий прийом громадян керівництвом суду не здійснюється.

 

 Згідно з наказом голови Третього апеляційного адміністративного суду  у суді затверджено графік прийому громадян головою суду, заступником голови та керівником апарату суду:

 

До уваги громадян та відвідувачів!

Відповідно до Положення про розгляд звернень громадян, запитів і звернень народних депутатів України, адвокатських запитів, листів фізичних і юридичних осіб та особистий прийом у Третьому апеляційному адміністративному суді – прийом ведеться виключно з питань організаційної діяльності суду.

Питання, що вирішуються в порядку, встановленому процесуальним законодавством, на особистому прийомі громадян не розглядаються.

Особистий прийом громадян керівництвом суду ведеться за попереднім записом за телефоном – (056) 740-19-30.

Під час запису громадянина на особистий прийом з’ясовується його прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання, місце роботи, зміст порушеного ним питання, до яких посадових осіб чи органів державної влади він звертався і яке було прийнято рішення.

Особистий прийом громадян здійснюється в порядку черговості.

Прийом осіб, яким присвоєно звання Герой Радянського Союзу, Герой України, Герой Соціалістичної Праці, інвалідів Великої Вітчизняної війни та жінок, яким присвоєно почесне звання «Мати-героїня», здійснюється першочергово.

Щоб потрапити на прийом - при собі необхідно мати документ, що посвідчує особу.